Це означає, що після звіту генпрокурора парламент може приступити до голосування за оголошення йому недовіри. Сам Рябошапка пов’язує ситуацію зі своєю ймовірною відставкою із "політичними процесами" та "незалежністю прокуратури". Про це він розповів у коментарі 24 каналу.
До теми: "Слуга народу" визначиться з відставкою Рябошапки після звіту генпрокурора
Нікому не потрібна така робота. Вони побачили, що нічого "вирішити" в цій прокуратурі вони не можуть, вони бачать, що вони нічого не можуть "вирішити" в НАБУ. Коли є така конструкція, коли НАБУ працює разом з Офісом генерального прокурора, і це може призвести до неприємних наслідків для певних олігархів і їх підручних, то очевидно, що це почне викликати занепокоєння,
– пояснив Рябошапка.
Він уточнив: чомусь люди оцінили, що його робота негативна ще до звіту.
"Деякі з них (депутатів –24 канал) тільки закінчили школу, але зате вже розуміють, як працює Офіс генпрокурора. Деякі з них – по складах читають і їм тяжко говорити, слова підбирають, але вони знають, як має працювати прокуратура", – додав генпрокурор.
Що про свою ймовірну відставку розповів Рябошапка: відео
Про ймовірну відставку Рябошапки: що слід знати
- 28 лютого стало відомо, що президент Зеленський скликає на 4 березня позачергове засідання Верховної Ради. У порядку денному – питання Кабінету Міністрів та звіти правоохоронних органів.
- 2 березня з'явилася інформація, що Рада може розглядати відставку директора НАБУ Ситника та генпрокурора Рябошапки.
- 3 березня повідомили, що у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Рябошапки з посади керівника Офісу генпрокурора.
- Дещо згодом поширилися чутки, що замінити Рябошапку на посаді може депутат від "Слуги народу" Сергій Іонушас.
- Однак увечері 3 березня після завершення засідання фракції "Слуги народу" нардеп Скічко повідомив 24 каналу, що питання звільнення Рябошапки Рада 4 березня розглядати не буде.