До пошуків дитини залучили понад тисячу людей. Ліс, в якому вона заблукала, має загальну площу 3 700 гектарів.

До теми Коли її взяли на руки, вона сказала: "водю, водю", – поліцейський про знайдену 2-річну Віолетту

Лікарі розповіли про стан дитини

Директор обласного Департаменту охорони здоров'я Максим Хаустов розповів, що Віолетта Мужичук, яку 27 травня знайшли у лісі після 90 годин пошуків, наразі перебуває у лікарні.

Вона в дитячій лікарні під наглядом. Стан задовільний. Після проведення трьох діб у лісі зараз вона під контролем лікарів,
– зазначив Хаустов.

За інформацією Харківської ОВА, Віолетта разом із мамою перебуває у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Харківської обласної дитячої клінічної лікарні. За даними лікарів, стан здоров'я дитини має позитивну динаміку та покращується. Загрози життю немає. Медики продовжують лікування.

Начальник відділу ювенальної превенції Нацполіції Харківщини Артемій Коновалов повідомив, що станом на цей час правоохоронці не відкривали адміністративних проваджень проти батьків дівчинки.

Наступного тижня правоохоронці почнуть детальніше опитувати родину, сусідів та фахівців служби у справи дітей, щоб зрозуміти, чи не стало зникнення Віолетти наслідком недогляду. За словами Коновалова, слідчі поки не бачать ознак правопорушення з боку матері.

Варто прочитати Була в лісі за 6 кілометрів від дому: у поліції розповіли деталі пошуків 2-річної Віолетти

Що відомо про зникнення 2-річної Віолетти на Харківщині

  • У поліції Харківської області розповіли, що 2-річна Віолетта Мужичук зникла орієнтовно о 19:00 23 травня з двору в селі Скрипаї Слобожанської громади.
  • Дівчинка бавилася з братом-близнюком на території приватного будинку, а потім пішла у невідомому напрямку.
  • Дитину шукали майже 4 доби. Начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов повідомив, що її врятували співробітники Богодухівського району.
  • У МВС зазначили, що з дівчинкою все добре. Віолетта жива, але дуже стомлена, спрагла і голодна.
  • Відомо, що дівчинка з багатодітної сім'ї. Її батько зараз захищає Україну на фронті, а матір доглядає за дітьми вдома.