У "Слузі народу" в принципі не було заборон на спілкування з російським телебаченням, про це сказав перший заступник голови фракції Слуга народу Олександр Корнієнко, повідомляє Еспресо.TV.

Це цікаво: Понад 10% українців використовують російські ЗМІ як джерело інформації: опитування

Народний депутат від "Слуги народу" Євген Шевченко взяв участь у пропагандистському шоу "Велика гра" на російському "Першому каналі". Корнієнко розповів, що до нього також дзвонили із цього телеканалу, однак він відмовився.

Я їм відмовив і сказав свою аргументацію, що я не спілкуюся з російським державним телебаченням. З комерційним я ще готовий. Якщо ми кажемо про канал "Дождь", то при всьому тому, що він є порушником з нашої точки зору, та публіка, на яку він орієнтується, нібито більш ліберальна,
– сказав він.

Корнієнко також додав, що"була рекомендація нардепу Шевченку не спілкуватися з російським державним телебаченням". Однак заборони для всіх членів фракції щодо спілкування з російськими тележурналістами не було.

Що казав нардеп пропагандистам?

Нардеп пояснив, що "рішення далося йому нелегко", а метою було – донести до росіян пряму позицію українського народу і влади України. Під час свого виступу "слуга народу" прокоментував критику частиною українців формули Штайнмаєра. За його словами, ця ситуація "вкинута в суспільство радикально налаштованими націоналістами, у яких у цілому їх політика полягає у ворожнечі, у війні"

Депутат давав коментарі пропагандистам через відеозв’язок.

Хто такий Євген Шевченко?Депутат Верховної Ради 9 скликання від партії "Слуга Народу" за виборчим округом №76 (Запорізька область). Нині є членом Комітету з питань економічного розвитку. Раніше обіймав керівні посади в компаніях Eurocape New Energy, ECE Projektmanagement G.m.b.H, "Агросталь", "Цветмет". Окрім цього, працював електриком у колгоспі.