Про це пише Der Spiegel.

Читайте також: Росія планує збудувати міст до КНДР, – ЗМІ

Про те, що лідер КНДР з офіційним візитом поїхав у Пекін, повідомили ЗМІ Японії, але міністерство закордонних справ Китаю цю інформацію поки не підтвердило, зауважує видання.

Це був би геніальний шаховий хід диктатора,
– зазначає німецька газета.

У травні запланована зустріч Кіма і Трампа, тому, якщо глава КНДР до цього дійсно помириться з країною-гарантом Китаєм, він зможе ще більш самовпевнено чекати зустрічі з Трампом – як лідер ядерної держави, який заручився підтримкою голови Китаю Сі Цзіньпіна, пояснює автор публікації.

Уряду КНР візит Кім Чен Ина також вигідний, оскільки ця наддержава може знову зіграти провідну роль у вирішенні ядерного конфлікту з Північною Кореєю. Не виключено, що Пекін дещо послабить свої санкції проти Пхеньяна, йдеться у статті.

Читайте також: Представники КНДР і Південної Кореї знову зустрінуться: з'явилася інформація, коли та де

Нагадаємо, нещодавно Північна Корея заявила, що погоджується на денуклеаризацію Корейського півострова за умови, якщо режиму Кім Чен Ина буде обіцяна безпека.

Що таке денуклеаризація? Це усунення ядерної зброї з визначених територій; створення зон, у яких заборонено виробляти, дислокувати та складати атомну зброю.