Про це у Facebook сповістив перший заступник глави Нацполіції України В'ячеслав Аброськін.

Був затриманий 38-річний чоловік –- один із підозрюваних в замовленні та організації навмисного вбивства 31 липня 2018 року Віталія Олешка. Цей чоловік майже відразу після скоєння вбивства виїхав разом зі своєю сім’єю до окупованого Криму, але заспокоївшись, вирішив повернутися назад,
– написав Аброськін.

Читайте також: Вбивство Олешка "Сармата": суд залишив підозрюваних у СІЗО

"Я обіцяв жінці вбитого Віталія Олешка, який пройшов пекло війни на сході нашої держави, встановити замовників та організаторів вбивства. Сьогодні перший з них пішов. До речі, вже заарештовані та утримаються в слідчому ізоляторі четверо виконавців", – додав заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, 31 липня у Бердянську на очах у дружини та друзів пострілом у спину вбили Віталія Олешка "Сармата".

Хто такий Віталій Олешко? Активіст, ветеран війни на Донбасі, громадський діяч родом з Донеччини. В Бердянськ переїхав у 1999 році. Працював дистриб'ютором торговельної марки "Сармат", займався підприємницькою діяльністю. Активну громадську діяльність почав вести під час Помаранчевої революції у 2004 році, продовжив – під час Революції гідності. Учасник "Самооборони Бердянська". У травні 2014 року Олешко записався до складу сформованого з мешканців Бердянська підрозділу "Шторм" батальйону "Донбас".