Очільник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що перевірятимуть усіх, хто заїжджатиме до Криму, повідомляє російський Интерфакс.
Раніше Окупанти бояться, що коронавірус проникне через Кримський міст
Аксьонов заявляв, що термін карантину може бути "продовжений ще на тиждень". Наразі громадяни зобов'язані залишатися за місцем проживання (перебування).
Винятки становлять:
- випадки звернення за екстреною медичною допомогою;
- похід у найближчий магазин;
- вигул собак на відстань більш ніж на 100 метрів від будинку;
- винесення сміття;
- похід на роботу, якщо діяльність організації не припинена.
Зауважимо, що станом на 2 квітня в окупованому Криму виявили 21 підтверджений випадок зараження коронавірусом. З них 5 – у місті Севастополі, яке, згідно з українським законодавством, є окремою адміністративною одиницею.
Ще у понад 2,6 тисячі людей підозрюють коронавірус.
Хто відповідальний за ситуацію з коронавірусом у Криму?Цілком і повністю Росія. Згідно з нормами міжнародного права, саме держава-окупант несе повну відповідальність за безпекову і гуманітарну ситуацію на окупованих нею територіях.
Окупанти не переймаються коронавірусом: хроніка останніх подій
- У Севастополі привезли мощі і влаштували масові цілування під час епідемії коронавірусу.
- Під час епідемії коронавірусу в анексованому Криму організували масові ярмарки.
- Окупанти також організували дітям спортивні змагання і концерти.
Важливо! Організатори мирної акції "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності", яка мала на меті похід українців до окупованого Криму, вирішили відтермінувати її проведення через пандемію коронавірусу.
В Україні станом на 2 квітня зафіксовано 794 випадки зараження коронавірусом, 20 – летальних випадків, 13 людей одужали. Уряд проджовжив карантин до 24 квітня.
Що заборонено в Україні через карантин / Інфографіка 24 каналу