Ворог випустив 16 ракет по Запоріжжю. Три з них влучили в колону авто цивільних людей, які стояли в черзі на виїзд з міста.

Важливо Жодної військової техніки, лише цивільні авто: в ОП показали місце удару по колоні в Запоріжжі

Що відомо про постраждалих у Запоріжжі

Станом на 12:00 25 людей загинуло, 62 поранено, серед них – жінки та діти. 5-річній дитині осколок потрапив у живіт – лікарі борються за її життя.

Крім того, 3-річна дитина чудом вижила, але залишилась сиротою. Постраждали волонтери, які перевозять ліки на ТОТ і евакуюють звідти людей.

Інформацію про 25 жертв повідомили в Офісі генпрокурора. Водночас секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що загинуло 24 людини. За його словами, серед загиблих 11 чоловіків та 13 жінок. Також Анатолій Куртєв інформував, що постраждала одна дитина.

Згодом начальниця відділу комунікації ГУ НП в Запорізькій області Ганна Ткаченко розповіла журналістам, що внаслідок обстрілу до медичних закладів госпіталізовано 62 людини.

Начальник управління вибухотехнічної служби ГУ НП в Запорізькій області Сергій Угрюмов заявив, що більшість людей загинули та були поранені внаслідок осколкового ураження елементами ракет комплексу C-300.

Ракетний удар по Запоріжжю: що відомо

Варте уваги – Запоріжжя під повітряними атаками Росії: дивіться відео