Про це у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Вона зазначила, що наразі українська сторона не має точної інформації про реальний стан здоров‘я Сенцова.

Читайте також: Печінка почала розкладатись: Сенцов описав стан свого здоров’я

"Наші консули домагаються особистої зустрічі з Олегом, який є громадянином України. Наша омбудвумен Л. Денісова готова негайно вилетіти до Олега. Українські лікарі готові виїхати до Олега, якщо буде допуск і дозвіл Москви", – мовиться у повідомленні Геращенко.

Україна готова негайно забрати Олега і надати йому необхідне лікування і реабілітацію, й передати в обмін будь-кого з росіян, засуджених в Україні за важкі злочини,
– наголосила політик.

Нагадаємо, 5 жовтня російська влада повідомила про те, що Олег Сенцов припинив голодування. Згодом це підтвердила українська омбудсмен Людмила Денісова.

Проте адвокат політв’язня сповістив, що Сенцов припинить голодування у суботу, 6 жовтня.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.