Про це повідомляє Haberturk.

Видання з посиланням на власні джерела переконує, що голос на записах належить саме Хашоггі. Вдень 2 жовтня журналіст увійшов у будівлю консульства і відразу ж зустрів 4 чоловіків. Один із них схопив Хашоггі за руку, той намагається чинити опір і сказав: "Залиште мою руку, що ви робите?...".

Читайте також: Хто наказав вбити журналіста Хашоггі: резонансі висновки ЦРУ

Після цього журналіста повели у блок Б, де розташовані адміністративні приміщення посольства. Саме там, згідно з аудіозаписом, відбулася сварка Хашкоггі з членами генконсульства, а також побиття журналіста та тортури. До чотирьох чоловіків, які спершу зустріли Хашоггі, приєдналися ще троє.

За інформацією джерел у спецслужбах, одним із цих чоловіків може бути Махер Абдулазіз Мутреб – лідер групи, створеної спеціально для вбивства журналіста. Він неодноразово супроводжував у поїздках наслідного принца Саудівської Аравії Мохаммеда ібн Салмана. Інший чоловік – консул Саудівської Аравії в Туреччині Мохаммед аль-Отайби. Ким був третій чоловік – наразі не відомо.

Що відомо про вбивство Джамаля Хашоггі? На початку жовтня стало відомо, що у Стамбулі таємниче зник саудівський журналіст Джамаль Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії. Про зникнення чоловіка стало відомо після того, як він разом з нареченою відвідав будівлю консульства Саудівської Аравії.

Згодом влада Туреччини заявила, що має доказ вбивства Хашоггі: це аудіозапис з Apple Watch журналіста. Після прослуховування запису турецька поліція зазначила, що саудівського дисидента могли "жорстоко катувати, а потім розчленувати" прямо всередині дипустанови.

19 жовтня Саудівська Аравія підтвердила, що Хашоггі було вбито у консульстві країни у Стамбулі. 23 жовтня стало відомо, що у Стамбулі виявили останки Хашоггі.