Про це заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар написав у Twitter.

Читайте також: Консул у Береговому нічого поганого не зробив, – глава МЗС Угорщини відзначився новою заявою

Дипломат зазначив, що держава, яка приймає, "не зобов'язана нікому нічого пояснювати".

Знову ми у чомусь винні? Або прес-секретар МЗС Угорщини – не дипломат, або вчергове нагнітає. Пояснюю: відсутність агреману – може бути політичним сигналом; може бути сигналом про неприйнятність кандидатури!
– заявив він.

24 канал писав, прес-секретар МЗС Угорщини Тамаш Менцер знову висунув претензії Україні. Цього разу, на думку офіційного Будапешта, Київ зволікає зі схваленням нового угорського посла в Україні. Окрім того, Менцер наголосив, що в Україні далі залякують угорську меншину, і поскаржився на відсутність критики дій Києва з боку ЄС.

До слова, голова Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто зустрінеться з послом США Девідом Корнштейном з приводу україно-угорського конфлікту.

У чому суть "паспортного скандалу"?У вересні 2018 року стало відомо, що на Закарпатті українцям видають угорські паспорти. Зокрема, з'явилось відео, як в угорському консульстві у Берегові місцеві жителі отримують громадянство сусідньої держави та присягають їй на вірність. Це викликало гучний дипломатичний скандал. Голова МЗС України Павло Клімкін Павло Клімкін заявив, що проблема скандалу з видачею угорських паспортів у Береговому полягає не тільки в самому факті видання документів, а й у вимогах приховати це від української влади.