Про це розповів депутат Херсонської обласної ради, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань. Він зауважив, що майбутнє Сальдо вирішить його карма.

До теми У Херсоні спробували вчинити замах на гауляйтера Сальдо, але вибухівку виявили

Сальдо лікується від онкозахворювання

Хлань розповів, що гауляйтер Володимир Сальдо потрапив у лікарню в тимчасово окупованому Херсоні.

Начебто у нього там планова операція, бо він хронічно хворіє. Але до цього він лікувався в Ізраїлі, вільно пересувався, робив собі операції. Ми всі розуміємо, яким є рівень ізраїльських клінік,
– зазначив депутат.

Він додав, що у Сальдо онкологічне захворювання. Саме тому він часто лікувався в Ізраїлі, проте зараз зрадник потрапив у медзаклад в рідному місті, звідки вимушено виїжджають найкращі спеціалісти, бо не хочуть працювати з окупантами.

"У той час, коли вони (росіяни – 24 канал) понад 4 місяці проводили там такі штучні геноцидні дії, в тому числі щодо медикаментів, лікарів. Я багато разів зазначав, що величезна кількість анестезіологів виїхала з Херсонщини, тож їх там бракувало", – зауважив Хлань.

Він додав, що анестезіолога для зрадника, найімовірніше, знайдуть. Однак, ймовірно, долю Сальдо вирішить карма ще до приходу у місто бійців ЗСУ. До прикладу, гауляйтеру може просто не вистачити препаратів для проведення операції, яка є для нього вкрай необхідною, тож він, як і всі зрадники, "відправиться до Кобзона".

Цікаво "За тобою вже йдуть": партизани залишили послання перед офісом колаборанта Сальдо

Сальдо могли отруїти

У низці телеграм-каналів повідомили, що "голова" так званої "військово-цивільної адміністрації" Херсонщини перебуває у важкому стані.

За інформацією Obozrevatel, Сальдо під'єднали до апарату штучного дихання. Стрілянини чи підриву його авто не було, як можна було подумати. Натомість ліквідатори зрадника нібито застосували отруту.

В окупаційній "адміністрації" та російських пропагандистських ЗМІ традиційно спростовують інформацію про госпіталізацію головного гауляйтера. Проте варто зауважити, що Сальдо не записав традиційного звернення, як кожного разу після звісток про його ліквідацію.

Коротко про Сальдо та інших колаборантів на Херсонщині

До теми – херсонського колаборанта Сальдо госпіталізували у тяжкому стані: дивіться відео