Як підкреслили у Центрвиборчкомі, 16 серпня після перерви вони продовжили свою роботу в режимі засідання, за підсумками якого власне й встановили підсумки голосування в цьому окрузі. Також комісія склала відповідний протокол.
Важливо! ЦВК офіційно зареєструвала нових депутатів, тепер таких 145: список
Щодо того, чому вони так довго не могли встановити результати, у ЦВК пояснили, що раніше виборчі комісії цього округу спершу уточнювали підсумки голосування та згодом на цьому окрузі перераховували голоси.
На підставі протоколу про підсумки голосування у одномандатному виборчому окрузі №110 ЦВК тут встановила результати позачергових виборів народних депутатів України, визнавши обраним народним депутатом України Приходька Бориса,
– наголосили представники державного округу.
Позачергові вибори до Верховної Ради пройшли 21 липня. Остаточні результати голосування ЦВК мало оголосити 5 серпня, і в останній день комісія визначила переможців аж у семи одномандатних виборчих округах – у окрузі №50 Требушкіна Руслана Валерійовича, №193 – Ігоря Марчука, №69 – Віктора Балогу, №119 – Михайла Бондара, №198 – Сергія Рудика, №207 – Максима Зуєва, №209 – Валерія Зуба.
Єдиним округом, де не було переможця, власне й залишався №210. Річ у тім, що на цьому окрузі, за результатами першого підрахунку голосів, переміг з 21% Сергій Коровченко, однак його опонент Борис Приходько, який посів друге місце, звернувся до суду з вимогою анулювати результати виборів. Зрештою ЦВК вирішило знову перерахувати голоси на цьому окрузі.
До речі! Перерахунок голосів на 210 окрузі триває: на одній з дільниць відбувся конфлікт
Борис Приходько
Раніше 24 канал повідомляв, що після перерахунку голосів на усіх дільницях цього округу, перемогу тут, як і за підсумками попереднього підрахунку, здобув Сергій Коровченко.
Щодо партійних списків, то до парламенту пройшли такі партії:
– "Слуга народу" (43,16%);
– "Опозиційна платформа – за життя" (13,05%);
– "Батьківщина" (8,18%);
– "Європейська Солідарність" (8,10%);
– "Голос" (5,82%).
Скільки місць матиме кожна партія, що пройшла до Ради: Інфографіка 24 каналу
Що відомо про Бориса Приходька та у яких скандалах він фігурував
Народився він у 1973 році у селищі Лосинівка на Чернігівщині. Має вищу освіту, закінчив фінансово-економічний факультет Київського національного економічного університету. Понад 25 років він відпрацював у банківській сфері, а розпочав кар’єру у 1993 році в банку "Україна".
У 2012 році Приходька призначили першим заступником голови Нацбанку. За інформацією ЗМІ, це призначення відбулося після узгодження з колишнім головою Адміністрації Президента Януковича Сергієм Львочкіним і олігархом Дмитром Фірташем. Таким чином, у керівництві НБУ вони отримали надійну людину.
У 2014 році Приходька попередньо заарештували терміном на два місяці, однак за деякий час його відпустили під домашній арешт, а згодом і під заставу. Банкіра підозрювали у незаконному заволодінні коштами акціонерного товариства "Аграрний фонд" на суму у майже 2,7 мільярда гривень. ЗМІ пишуть, що ці гроші було виведено в "Брокбізнесбанк" олігарха-втікача Курченка та опісля їх перевели в готівку та вивели вже у Москві. За словами журналістів, також у цій справі фігурує й екс-очільниця НБУ Валерія Гонтарева, яка нібито сприяла вищезазначеній шахрайській схемі.
У тому ж 2014 році Приходька люстрували, а Нацбанк звільнив його з посади першого заступника голови. Сам банкір відповів на це позовом, де вимагав негайно відновити його у правах. У жовтні 2015 року Окружний адміністративний суд Києва повністю визнав докази Приходька та поновив його на посаді першого заступника НБУ. Однак на цьому Приходько не зупинився та почав вимагати заробітну плату "за час вимушеної відсутності на робочому місці" та навіть зажадав відшкодування моральних витрат. У підсумку НБУ подав апеляційну скаргу. А Апеляційний суд Києва у квітні 2016 року призупинив дію рішення Окружного адмінсуду щодо поновлення Приходька в НБУ.
- 13 серп 2019НАЗК надало право на державне фінансування 11 партій