Тому, якщо Росія хоче, щоб Україна не вступала до НАТО, їй потрібно просто не нападати на свого сусіда та не захоплювати його територію. Щоправда, у НАТО досі нема єдиного рішення по російському питанню, пояснив Табах "Обозревателю".
Читайте також: Росія готується до повномасштабної війни: хто може стати її новим противником
Я хочу звернутися до росіян. Якщо ви не хочете, щоб ваші сусіди вступали до НАТО, то не захоплюйте їх територію. Бо, якщо ви на них нападаєте, то, звісно ж, вони рвуться в Альянс,
– пояснив капітан ВМС США.
У той же час він пояснив, чому у НАТО все ще немає єдиного рішення по російському питанню. Все тому, що від Володимира Путіна можна очікувати всього що завгодно: від хитрих схем КДБ до використання "червоної кнопки".
Зазначимо, що 7 лютого Верховна Рада остаточно закріпила у Конституції курс України в ЄС і НАТО. Для цього була потрібна конституційна більшість голосів, "за" проголосували 334 депутати.
Своєю чергою, у НАТО привітали це рішення та закликали Україну продовжувати втілення важливих реформ.
Що означають зміни до Конституції щодо ЄС та НАТО?Закон про стратегічний курс України щодо набуття повноправного членства у Євросоюзі та НАТО не визначає чітких дат чи кроків для вступу в Альянс чи союз. Він чітко прописує, що євроатлантичний курс України є незворотним. Тому – будь-які спроби політиків змінити курс України у напрямку Росії будуть трактуватися виключно як порушення Конституції України.