Про це у Facebook повідомив адвокат Віктора Януковича – Віталій Сердюк.

"Кобзар просить Оболонський райсуд забезпечити його додатковий допит щодо поширеної в ЗМІ інформації про долю громадянина РФ Боширова (справжнє ім'я Анатолій Чепіга, – ред.) в охороні й супроводженні Віктора Януковича до АР Крим в лютому 2014 року", – мовиться у повідомленні Сердюка.

Читайте також: Журналісти з'їздили на батьківщину отруювача Скрипаля та спробували поговорити з його батьками

Захисник Януковича також опублікував копію заяви Кобзаря.

Нагадаємо, у вереснібританська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами Головного розвідувального управління Росії.

Згодом президент РФ Володимир Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а пізніше пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні Скрипалів – Петров і Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

Згодом журналіст Сергій Канєв, який брав участь у розслідуванні The Insider і Bellingcat, зазначив, що Чепіга-Боширов у 2014 році зі своїм підрозділом спецпризначенців прибув до резиденції Віктора Януковича у Межигір’ї і вивіз його до Криму, а потім – у Росію.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підтвердив, що один із підозрюваних в отруєнні Скрипаля є причетним до втечі Януковича.